Naučte se psát 2× rychleji už za 30 dní!

Umět v dnešní době psát rychle na klávesnici je zcela zásadní dovednost! Počítače jsou dnes totiž všudypřítomné a dává proto smysl umět je ovládat správně. Dvojnásob to platí pro ty, kteří před ním tráví každý den několik hodin. Hodně lidí s tím přesto zápasí a okrádá se tak o spoustu času, který by přitom mohli využít na něco úplně jiného. Dobrá zpráva ale je, že to má řešení!

To řešení se jmenuje psaní všemi deseti a jistě už jste o něm někdy slyšeli. Je ale s podivem, že jen zlomek lidí tuhle dovednost skutečně ovládá. Pokud jste však někdy někoho takového viděli, dost pravděpodobně jste si všimli, jak moc je to sexy! Hbité prsty ťukající do klávesnice, nepřerušovaný pohled do monitoru, no prostě dokonale spojení člověka a stroje 🙂

Možná jste se o psaní všema deseti dokonce už v minulosti i pokusili. Nainstalovali jste si nějaký výukový program a snažili se opakovat mačkání kláves podle předpisu. I já jsem si tímto kdysi prošel, ale ačkoliv jsem zkusil různé programy, ani v jednom jsem nedošel moc daleko. Ve všech případech to bylo tím, že kvalita těch programů byla otřesná a celé to učení byla neskutečná nuda.

Psaní už jedině hravě!

Před pár lety mi ale kamarád ukázal stránku Psaní Hravě, která slibovala možnost naučit se psát všema deseti inovativním způsobem. Rozhodl jsem se, že tomu dám šanci a zpětně můžu prohlásit, že jsem udělal dobře. Autoři si s tím totiž dali fakt velkou práci a podařilo se jim vyvinout systém, který je prostě a jednoduše zábavný!

Celé mě to neskutečně chytlo a během několika minut jsem začal vidět první výsledky. Jak už totiž název napovídá, má to spíš charakter hry, takže mi místy vůbec nedocházelo, že jsem ve výukovém programu. Spíš jsem se nechával strhnout tou herní dynamikou a ten proces učení se děl tak trochu mimoděk. Je to prostě dobře udělaná „škola hrou“, které by Jan Ámos Komenský jistě s radostí zatleskal 🙂

Co mě překvapilo, byla i strmá učící křivka. Už za první den jsem se naučil několik základních kláves a díky poctivému tréninku jsem se za několik týdnů naučil psát všema deseti. Bez toho tréninku to samozřejmě nešlo, ale když jsem viděl, jak rychle dělám pokroky, vždy mě to motivovalo k postupu do dalších kol. Prostě dokonalý způsob mé oblíbené „produktivní prokrastinace“.

Připojte se k novoroční výzvě a získejte slevu!

Aktuálně je začátek roku, kdy máme chuť pouštět se do nových věcí, něco nového se naučit a třeba si dát i nějaké to předsevzetí. Autoři s tímto počítali, takže si pro vás připravili speciální novoroční výzvu, díky které se naučíte psát všemi deseti ještě rychleji a navíc k tomu dostanete ještě 2 speciální bonusy. Výzva startuje již 11. ledna 2021, tak ať to nepropásnete!

Zadejte při registraci slevový kupón CESTOFIL a dostanete slevu 100 Kč!

Tak vzhůru do toho!

Pokud tedy přemýšlíte, že byste svojí práci na počítači také rádi zefektivnili, můžu Psaní Hravě jednoznačně doporučit! Program sice něco málo stojí, ale až se díky němu naučíte rychleji psát, ušetří vám to spoustu času a tahle investice se vám tak zase velmi rychle vrátí! Navíc si můžete zdarma vyzkoušet několik prvních kol a teprve až potom se rozhodnout, jestli chcete získat přístup i k celému zbytku hry. Tak jdeme na to!

Pár tipů na závěr

Ve dvou se to lépe táhne

Pokud bych mohl doporučit něco z vlastní zkušenosti, je vůbec nejlepší se do toho pustit s někým dalším. Je to totiž celé mnohem větší zábava, pokud se k vám přidá někdo známý. My tehdy začali současně s kamarádem, což bylo skvělé ke vzájemné motivaci a hecování se. Ve hře totiž postupně procházíte jednotlivými koly a můžete tak zkusit soutěžit, komu se podaří dostat dál rychleji (a naučit se tak rychleji psát všemi deseti).

Trénujte i mimo hru

Je dobré upozornit na přechodnou fázi mezi učením a zaváděním do praxe. V jednu chvíli už se totiž sice naučíte pokládat prsty na správné pozice, ale například psaní e-mailu vám může zpočátku pořád trvat trochu déle, než kdybyste to nějak naťukali po svém. Je ale dobré vědět, že toto se děje jen dočasně, než si psaní novým způsobem skutečně osvojíte. Jakmile se tedy v Psaní Hravě naučíte celou klávesnici, je dobré začít psát všemi deseti jakékoliv texty, které vám přijdou pod ruku. Zpočátku to sice možná bude pomalejší, ale tu přechodnou dobu díky tomu překlenete rychleji.

Osvěžujte kdykoliv

Na Psaní Hravě je navíc skvělé i to, že zaplatíte jen jednou, ale přístup ke hře získáte na celý život. Můžete se tak ke hře v případě potřeby kdykoliv vrátit. To se může hodit například v situaci, kdy si pořídíte nový počítač s trochu jinou klávesnicí, než jste byli dosud zvyklí. Pomohlo mi to i v případě, kdy jsem nějakou dobu moc textů nepsal, a díky tomu začal nový prstoklad trochu flákat. Stačilo si ale pak projít si ta kola, kde se vyskytl problém, a velmi rychle jsem si to celé opět osvěžil.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *